Back to Top
  • PLC PROGRAMMING

    Based on the best hardware and software solutions provided by SIEMENS

  • SCADA/HMI PROGRAMMING

    Based on the standards developed through years of experience

  • SERVICE AND MAINTENANCE

ULEPSZ SWOJĄ PRODUKCJĘ Z NASZYMI ROZWIĄZANIAMI

Jesteśmy automatykami z dużym doświadczeniem w programowaniu i modernizacjach linii produkcyjnych. Poszukujemy projektów w zakresie programowaniu, serwisu i budowy nowych systemów automatyki dla linii paletyzacji, instalacji CIP, pasteryzatorów i wszelkich innych urządzeń, które można spotkać w przemyśle spożywczym. Oferujemy usługi z zakresu projektowania, wykonania i programowania kompletnych układów sterowania opartych głównie na komponentach firmy SIEMENS. Sprawdź zakres naszych usług i jeśli są odpowiednie po prostu skontaktuj się z nami. Ze względu na fakt, że nasza firma jest dość młoda na rynku jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny za nasze usługi.

PROGRAMOWANIE PLC

Używamy głównie sterowników PLC Siemens S7 z serii S7-300, S7-400, S7-1200, S7-1500. Programujemy we wszystkich języka programowania opisanych w normie IEC 61131.

PROGRAMOWANIE SCADA

Jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązania SCADA dla Twojej fabryki. Możemy zmodernizować stare jednostki HMI do bardzo wydajnego systemu SCADA, który będzie sterował wszystkimi częściami procesu.

PROGRAMOWANIE HMI

Jeśli Twoja maszyna jest pojedynczą jednostką to pojedynczy panel operatorski jest dla niej odpowiednim rozwiązaniem. Posiadamy bardzo szeroki zakres rozwiązań do róznego rodzaju maszyn.


PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW STEROWANIA

Dla naszych systemów sterowania używamy głównie komponentów firmy Siemens.


SERWIS I UTRZYMANIE RUCHU

Dla wszystkich naszych instalacji zapewniamy 24 godzinny serwis. Możemy pomóc w usprawnieniu każdej instalacji.